Põhjarannik 1. novembril

1. november 2017 
Narva keeltelütseumi õpilased Artjom ja Maksim Borissov elasid sügisel kümme päeva Võrumaal ja käisid seal koolis, et enda sõnul "harjuda eesti keelega".

Narva keeltelütseumi õpilased Artjom ja Maksim Borissov elasid sügisel kümme päeva Võrumaal ja käisid seal koolis, et enda sõnul “harjuda eesti keelega”.

Eesti keele riigieksamil hiilanud Narva keeltelütseum pani eile punkti järjekordsetele keeleõppeprojektidele, kus oma eesti keele oskust lihvis paarsada õpilast. Pereõpe Võrumaal on üks paremaid täiendusi kooli keeletundides õpitule.

***
Eesti Energia leidis üle aasta kestnud katsetuste käigus, et kasutatud rehvide kasutamine õli tootmiseks Enefiti õlitehastes on võimalik, ja hakkab taotlema selleks kooskõlastust Euroopa Liidult.

***
Alutaguse volikogu juhtide valimine kulges üsna igavalt: nii esimehe kui aseesimehe kohale esitati vaid üks kandidaat ning mõlemad kiitis volikogu peaaegu üksmeelselt heaks.Vallavolikogu esimeheks valiti seni Iisaku vallavanema ametis olnud Raivo Raap ja aseesimeheks senise Illuka vallavolikogu esimees Paul Kesküla.