Ilus Virumaa püütakse pildile

28. juuni 2011 

Rand.


27. juunil kuulutasid Viru Keemia Grupp ja Jõhvi kontserdimaja välja regiooni fotokonkursi pealkirjaga „Ilus oled, Virumaa”. Konkursi üks eestvedajaid on Evelin Ilves.

Virumaa-teemalise fotokonkursi eesmärk on näidata siinse kandi ilu ja mitmekesisust ning pakkuda kohalikele, sealhulgas lastele ja noortele, põnevat hobitegevust.

Osalema on oodatud fotohuvilised kogu perega, sest võistlus toimub kolmes kategoorias: lapsed, noored ja täiskasvanud. Samuti loodavad korraldajad, et konkurss ja selle raames kogutud materjal äratab laiaemat huvi Virumaa vastu
nii kohalikel elanike kui ka külaliste seas. Loodud galeriisse kogutud materjali kasutatakse edaspidi Virumaa tutvustamiseks.

Fotosid saab saab konkursile saata 1.novembrini. Novembri keskel on konkursil osalejad palutud pidulikule vastuvõtule Jõhvi kontserdimajja, kus kuulutatakse välja võitjad.

Kõikide vanusegruppide ja kategooriate võitjatele on auhinnad nii korraldajatelt kui ka teistelt Virumaa ettevõtetelt ja turismi sihtkohtadelt.

Võitjaid ootab lisaks muudele auhindadele pildistamise meistriklass ühelt mainekamalt Eesti fotograafilt Kaupo Kikkaselt, kes on ühtlasi konkursi žürii esimees. (PR)